Asociatyvi nuotrauka.

„Vilkmergė“ atlaikė „Kibirkšties“ spurtą ir šventė pergalę

Ketvirtadienį MultiGyn moterų lygos Baltijos krepšinio čempionate vyko paskutinė ketvirtfinalio poros akistata. Reguliarųjį sezoną penktoje vietoje užbaigusi Ukmergės „Vilkmergė“ savo aikštėje priėmė ketvirtoje pozicijoje likusią Vilniaus „Kibirkštį“, kuri Lietuvos lygoje yra įsitvirtinusi turnyrinės lentelės viršuje. Šios komandos šį sezoną tarpusavyje kovėsi tris kartus ir visus juos laimėjo vilnietės, tačiau šį kartą pranašesnės buvo ukmergiškės.

Galingą spurtą lemiamame ketvirtyje atlaikiusi Ukmergės „Vilkmergė“ palaužė viešnias iš Vilniaus. Pranašumą iki finalinės sirenos išlaikiusios ukmergiškės namuose 68:65 (17:8, 10:12, 22:19, 19:26) nugalėjo „Kibirkšties“ krepšininkes.

Vilkmergė“ po šių rungtynių įgijo 3 taškų pranašumą. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos šiandien, kovo 2 dieną, Vilniuje.

Ukmergėje vykusios varžybos prasidėjo galingu „Vilkmergės“ spurtu 17:8. Nors antrajame ketvirtyje teko pripažinti dviejų taškų varžovių pranašumą (10:12), Ukmergės komandos krepšininkės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 27:20.

Po pertraukos ant parketo sugrįžusi „Vilkmergės“ ekipa dar labiau išsiveržė į priekį ir trečiąjį kėlinį laimėjo 22:19.

Intrigą rungtynėse „Kibirkštis“ grąžino lemiamame ketvirtyje, kurį laimėjo 26:19. Vis dėlto per pirmuosius tris kėlinius susikrauto pranašumo pakako, kad „Vilkmergė“ išsaugotų pergalę.

Naudingiausia susitikimo krepšininke tapo į priekį „Vilkmergę“ vedusi Gabrielė Šulskė. Žaidėja per 33 minutes pelnė 16 taškų (4/11 dvit., 1/4 trit., 5/8 baud. met.), perėmė 6 ir atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei taip surinko 13 naudingumo balų.

Jai puikiai talkino Kourtni Perry, įmetusi 13 taškų (6/15 dvit., 1/2 trit.) ir sugriebusi 15 kamuolių.

Kibirkšties“ gretose rezultatyviai žaidė Gabija Meškonytė, surinkusi 18 taškų (6/11 dvit., 1/4 trit., 3/6 baud. met.) ir 17 naudingumo balų.