Z. RIPINSKIO nuotr.

„Vilkmergė“ toliau skina pergales

MultiGyn Moterų krepšinio lygoje ir Baltijos šalių čempionate rungtyniaujanti Ukmergės „Vilkmergė“ pastarąsias dvejas rungtynes baigė pergalėmis.

Žaisdamos namuose rungtynėse, vykusiose Technologijų ir verslo mokykloje, ukmergiškės rezultatu 69:45 (20:12, 11:10, 25:10, 13:13) nugalėjo Talino „Ulikool“ komandą.

Mūsų sportininkės intensyviai žaidė nuo pat pirmosios akimirkos, kai spurtavo ir po dešimties žaidimo minučių pirmavo 8 taškais (20:12). Antrajame ketvirtyje „Vilkmergė“ truputėlį sulėtino tempą, tačiau kėlinį laimėjo minimaliu skirtumu (11:10) ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 31:22.

Pailsėjusios ukmergiškės su naujomis jėgomis atakavo varžovių krepšį. Trečiąjį kėlinį jos laimėjo 24 taškų persvara (56:32). Paskutinį ketvirtį abiejų komandų krepšininkės sužaidė lygiai (13:13), tad rungtynės baigėsi penktąja „Vilkmergės“ pergale Baltijos šalių čempionate.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Martyna Petrėnaitė. Krepšininkė per 24 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 4/5 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Pirmojoje rungtynių dalyje spindėjo Gabrielė Šulskė. Žaidėja per pirmąjį ketvirtį pelnė 11 taškų, antrame kėlinyje atseikėjo dar 4 ir taip iš viso pelnė 15 taškų. Prie šio pasirodymo ji dar pridėjo 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, vieną rezultatyvų perdavimą bei 18 efektyvumo balų.

Rasa Knyzaitė taškų nepelnė, tačiau atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Ukmergiškės užtikrintai žaidė ir svečiuose – MultiGyn Moterų krepšinio lygoje jos rezultatu 83:57 (18:15, 20:13, 22:13, 23:16) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkes.

„Vilkmergė“ rungtynių eigą perlaužė po ilgosios pertraukos. Kourtni Perry pataikė iš po krepšio, realizavo paeiliui 4 baudų metimus, po dvitaškį pridėjo Urtė Bukauskaitė bei Rasa Knyzaitė ir trečiojo kėlinio viduryje ukmergiškės atitrūko 48:30.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu mūsų krepšininkės dar labiau padidino turėtą pranašumą.

„Vilkmergės“ gretose naudingiausiai žaidusi Klaudija Serkevičiūtė pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit., 2/5 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 22 naudingumo balus. Urtės Bukauskaitės sąskaitoje – 15 taškų (4/6 dvit.), K. Perry – 13 (9 atkovoti kam.).