Asociatyvi nuotrauka.

„Vilkmergė“ nugalėjo klaipėdietes

MultiGyn moterų krepšinio lygoje rungtyniaujanti Ukmergės „Vilkmergės“ komanda šeštadienį po atkaklių rungtynių namuose rezultatu 62:57 (8:9, 22:20, 18:17, 14:11) įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkes.

Technologijų ir verslo mokyk-los salėje vykusių varžybų metu pirmajame kėlinyje mūsų sportininkės turėjo pripažinti varžovių pranašumą, tačiau vėliau perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Laimėjusios kitus kėlinius, „Vilkmergės“ krepšininkės nuaidėjus finaliniam švilpukui šventė pergalę.

Mūsų ekipoje naudingiausiai žaidė legionierė Kourtni Perry, kuri per 29 minutes pelnė 11 taškų (5/15 dvit., 1/2 baudos), sugriebė 15 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Vilkmergei“ taškus taip pat pelnė Rasa Knyzaitė (10), Klaudija Serkevičiūtė (9).

Laimėjusios penkerias rungtynes ir patyrusios tiek pat pralaimėjimų, „Vilkmergės“ krepšininkės įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitas rungtynes ukmergiškės žais Baltijos MultiGyn moterų lygos ir Baltijos čempionate – vasario 11 dieną, 19 valandą, namuose priims Talino Ulikool komandą.