G. Juška (kairėje) ir V. Auglys.

Taujėniškiai dalyvavo varžybose

Druskininkuose vyko didžiausias Lietuvoje žiemos sporto šakų ir pramogų festivalis „LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019“. Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų kalnų slidinėjimo slidėmis slalomo rungtyje dalyvavo Taujėnų gimnazijos mokinys Gvidas Juška. Tarp devyniasdešimties sportininkų Gvidas iškovojo devintą vietą.

Pakruojo rajono Guostagalio seniūnijos sporto salėje vyko Penktosios atviros svarsčių kilnojimo trikovės varžybos nusipelnusio trenerio Vladislavo Skiko atminimo taurei laimėti. Jose dalyvavo du Taujėnų gimnazijos sportininkai. Valentinas Auglys (iki 78 kg) jaunimo amžiaus grupėje iškovojo antrą vietą, o Lukas Žižys jaunių grupėje liko ketvirtas. Vaikinų kūno kultūros mokytojas – Regimantas Verbickas.