About the author

13 Comments

 1. 1

  Anonymous

  Per isknistas gatves zmones negalejo atvykti…tiesiog automobiliu gaila gadinti del tokios “valdzios”

  Reply
 2. 2

  Anonymous

  “V. Česnaitis nesigręžiojo atgal ir nevardijo nuveiktų darbų, bet ragino žiūrėti į priekį”. Tai aišku, kad nevardijo. Nes jokių darbų nebuvo. Ai, pala… Pats gavo darbą Ukmergės vandenyse. Dabar už valdiškus pinigus savo almanachus gali piešti darbo metu.

  Reply
 3. 3

  X

  OMG! Visada sakiau, kad sita taryba blogiausia is visu buvusiu…. tragedija….

  Reply
 4. 4

  Tam Anonymous

  Tu, Anonymous, nuolat komentuoji pasislėpęs po kauke. Taigi, esi bailys, nepatenkintas valdžia, remontuojamomis ar neremontuojamomis gatvėmis, t. y. viskuo, kas vyksta mieste. Esi nelaimingas žmogus, nes gyvenime matai vien negatyvą. Ir dar. Esi trolis, pats tikriausias, nes reguliariai juodini viską ir visus iš eilės. Nuo tavo “komentarų” pykina. Parašyk savo vardą, pavardę arba nueik į rajono tarybos posėdį ir pasakyk viešai savo nuomonę. Bet tu taip nepadarysi. Niekada. Taigi, aišku, kad ir toliau savo komentarais dergsi visus iš eilės prisidengęs anoniminio slaptumo skraiste.

  Reply
  1. 4.1

   Anonymous

   Oi oi, kaip užsigauta 😀 nežinau, kuriam čia anonimui skiriama, bet matosi, kad pataikyta į skaudžią vietą. Yra daug nepatenkintų žmonių. Ir pagaliau žmonės pradeda atsibusti, nes mato, kad įmanoma kažką keisti. Širvintose buvo tokia pati beviltiška situaciją. Tereikėjo tik išsirinkti energingą merę, kuri nepabijojo pramėtyti savivaldybės ir UAB’ų lodarių ir viskas pradėjo taisytis. O čia gi matosi jūsų desperacija. Tikriausiai šiltoje vietoje sėdite. Pats/pati pasirašykite vardą ir pavardę, prieš kitus kviečiant. Aš tai eilinis žmogus, tiesiog daugiau domiuosi politika. Pasižiūriu tarybos posėdžius. Matau kas darosi. Baisu. Išrinktieji pradėjo daryti ką nori, kadangi visuomenei (tokiems kaip jūs) poxui. Tada ir belieka dergti, gal tai atvers žmonėms akis.

   Reply
  2. 4.2

   🤣

   Asile,Anonymus cia ne kazkieno nikas,anonymus raso prie kiekvieno komentaro kur nieko neirasai i vardo laukeli. Cia ne vienas zmogus komentuoja o keli simtai.🤣 PZDC kokiu glusu zmoniu pasitaiko.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Reply
  3. 4.3

   X

   Ko cia nervuojiesi. Dar ner taip buve, kad susitikime su visuomene nebutu visuomenes. Tau tai nieko nereiskia? Daryk isvadas nesiputojes 🙂

   Reply
 5. 5

  Anonymous 2

  Tai čia gal jau puse Ukmergės žino kas čia daugiausia į visus Ukmergės žiniasklaidos portalus rašinėja. Čia rašo tiesiog visada gyvenimu nepatenkinta Ukmergietė, kuriai niekas negali būti gerai… Įtikti jai misija neįmanoma.

  Reply
  1. 5.1

   Anonymous

   Koks tavo reikalas, kas čia rašinėja? Ar kur nors netiesą parašė? Dabar Ukmergėj yra taip lengva įvardinti jos bėdas, nes jos jau darosi skaudžios. Baisūs keliai, kur pažiūrėsi baisu, senamiestis užmirštas, sugriuvęs. Jokių erdvių žmonėms. Viskas užleista. Valdžia tik teisinasi, kad pinigų nėra, bet ir toliau švaisto visokioms nesąmonėms. Yra tik saviems, per konkursus. Dalinasi ponai pinigus ir postus labai netalentingai, nes labai aiškiai matosi. Bet jie jau nieko nebebijo, nes labai ilgai visiems buvo nusišikt. Žiūriu dabar bent žmonės kyla. Pradeda į komentarus lysti tiesa. Kažkada tikrai būna gana. Gaila Janicko, jam teks šis laikas, kai visiems pasidarė nebe dzin. Nors jis tik atpirkimo ožys. Didieji “strategai” čia petronis su agne.

   Reply
 6. 6

  Ne anonimas

  Na įvardinkima jau pagaliau, kad Janickas-joks jis ne meras, o jokeris aktoriūkštis iš mėgėjų teatro. Seniūnijoj įdarbino savo šeimą-kaip ir dera. Ko dar norite? Česnaitis-nevykėlis, atsidūręs taryboje ir irgi žiūrintis tik savo naudos. Vidiškių gatvės niekada nebus asfaltuojamos, kol seniūnu bus Štaras-absoliučiai nieko nedarantis dėl miestelio, tik statantis ir įranginėjantis sau namus.

  Reply
  1. 6.1

   Kitas ne anonimas

   Visiškai pritariu. Šitas padaras mero kėdėje, tik pastumdėlis. Socialdemokratai daro ką nori ir kaip nori. Labai retais atvejais ir jiems nepasiseka. Kaip pavyzdžiui nepavyko prastumti Grigo į sporto mokyklos dir.pavaduotojus. Bet čia dėl to paties asmens ribotumo.
   Širdis džiaugiasi, kad žmonės atsiveria. Gal dar yra vilties Ukmergei?

   Reply
 7. 7

  nuomonė

  straipsnyje mero paminėta, kad žmonių negausiai susirinko, nes gripas, bet mes dar matome iš nuotraukos, kad iš tų susirinkusiųjų didesnė dalis savivaldybės atstovų. Bet, kuomet rodomas kino filmas ar tai spektaklis vyksta, tai salė pilnutėlė bilietai išpirkti ir joks gripas nebaugus . Ir dar keista, ko taip supyko ant komentuojančio anonimo. Anonimus nepasiskelbė pavardės kaip ir įsižeidęs asmuo nepasiskelbė ir tai puolamas, nors neaišku ar čia ta ukmergietė rašo, o kas būtų , jei įsivardintų? kaip pultų tuomet?

  Reply
 8. 8

  Tiems ir tam anonimous

  Anonimous komentatorių citatos: Šitas padaras mero kėdėje. Tada ir belieka dergti, gal tai atvers žmonėms akis. Asile,Anonymus cia ne kazkieno nikas,anonymus raso prie kiekvieno komentaro kur nieko neirasai i vardo laukeli.
  Taigi, ačiū Jums už puikius komentarus. Komentuokite ir toliau sėkmingai, nes oi oi, kaip užsigauta , nežinau, kuriam čia anonimui skiriama, bet matosi, kad pataikyta į skaudžią vietą.
  Mielieji: 1. Neužsigauta. 2. Nepataikyta į skaudžią vietą. 3. Nesėdime šiltoje kėdėje.
  Komentuokime, bet be pykčio, užgauliojimo, niekinimo. Visi čia gyvename, visiems mums turi užtekti laimės po šia saule…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date