Ukmergiškiai dziudistai su treneriais.

Palangoje iškovota vienuolika medalių

Vasario 1–2 dienomis Palangos sporto arenoje vyko Lietuvos jaunių sambo čempionatas, į kurį atvyko sportininkai iš Vilniaus, Klaipėdos miesto ir rajono, Telšių, Tauragės, Šiaulių miesto ir rajono, Rokiškio, Biržų, Jurbarko ir Ukmergės. Mūsų Sporto centrui atstovavo 11 sportininkų, vadovaujamų sporto mokytojų Eugenijaus Simonaičio bei Artūro Sako. Turnyro metu iškovota 11 medalių: 5 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos.

Geriausiai sekėsi Jonui Lobinui, Kaparui Žoldasbekovui, Borisui Jablonskiui, Ievai Sventickaitei ir Gabrielei Dolgovaitei. Šie sportininkai, įveikę visus varžovus savo svorio kategorijose, iškovojo pirmas vietas. Nežymiai taškais pralaimėję finalines kovas, antras vietas užėmė Joris Prenis, Markas Buteikis, Ernestas Grakavinas, Povilas Užtupys ir Martynas Dolgovas.

Pralaimėjęs kovą dėl patekimo į finalą ir nugalėjęs paguodos kovose, trečią vietą laimėjo Arlandas Tamošaitis. Šio čempionato nugalėtojai atstovaus Lietuvos jaunių sambo rinktinei Europos jaunių sambo čempionate Kipre.