Naujausi, Sportas

„Vilkmergė“ – antroje vietoje

Šeštadienį Technologijų ir verslo mokykloje vyko MultiGyn Moterų lygos varžybos, kuriose susitiko „Vilkmergės“ ir Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkės. Jose ukmergiškės savo sirgalių akivaizdoje vėl parklupdė varžoves – šįkart rezultatu 70:56 (21:14, 17:13, 9:13, 23:16). Po šios pergalės „Vilkmergė“, surinkusi keturis taškus, Lietuvos moterų čempionato A divizione pakilo į antrą vietą.

Rungtynių pradžioje mūsų sportininkės buvo nusiteikusios ryžtingai ir šovė pirmyn. Po galingų atakų iki antrojo kėlinio pabaigos jos įgijo dviženklį pranašumą (38:27). Tačiau pergalės skonio čempionate dar nepajutusios varžovės troško atsirevanšuoti ir trečiajame kėlinyje perėjusios į puolimą pradėjo mažinti skirtumą. Jis ištirpo iki dviejų taškų, tačiau „Vilkmergės“ krepšininkės sugebėjo vėl susikoncentruoti ir pradėjo tolti nuo šiauliečių. Užtikrintai ir galingai baigusios rungtynes mūsų merginos šventė pergalę rezultatu 70:56.

Rezultatyviausiai ukmergiškių gretose žaidė Gabrielė Šulskė, kuri pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 8/12 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovių pražangas ir surinko 18 naudingumo balų. Urtė Bukauskaitė (8 atk. kam.) ir Klaudija Serkevičiūtė (5 rez. perd., 5 klaid.) pelnė po 10 taškų, Rasa Knyzaitė – 9, Aurelija Putramentaitė – 8 (11 atk. kam., 19 naud. bal.).

Šį šeštadienį ukmergiškės susikaus su Kauno „Aistės-LSMU“ komanda, turinčia tiek pat taškų. Rungtynės vyks sausio 12 dieną, 14 valandą, Kaune, KM „Žalgiris“ sporto salėje, Naglio g. 4.

„Šios rungtynės labai svarbios ir nulems, kas žais Moterų taurės finale su Vilniaus „Kibirkšties“ komanda“, – sakė moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė ir kvietė sirgalius palaikyti komandą.