About the author

23 Comments

 1. 1

  Rasa

  Tokie sprendimai galimi tik Ukmerges savivaldybeje.O kur visuomenės nuomonė, kur svarstymas? Akivaizdūs įstatymo pazeidimai.O tvarkomas juk pats miesto centras…

  Reply
  1. 1.1

   Išvada

   Taigis, kaipgis ir ne kitaip

   Reply
 2. 2

  Buvusių nebuna

  Nėra kada tartis su visuomenę, Janickui baigiasi kadencija.

  Reply
 3. 3

  Nu jo

  Ukmerges genocidas.

  Reply
  1. 3.1

   Išvada

   Šio žodžio paskirtis šiek tiek kitokia.

   Reply
 4. 4

  Iškylo klausimas

  Aš, taip pat norėčiau užduoti klausimą savivaldybei! Šalia piliakalnio estrados, Utenos gatvėje Nr. gal koks 6. Buvęs privatus lopinėlis žemės su pamatais ar jau yra valstybės nuosavybė?

  Reply
 5. 5

  Ukmergiškis

  Fontanas gerai būtų lygus su grindiniu (toks kaip Palangoj). Tai tik mano nuomonė.

  Reply
 6. 6

  Anonymous

  aš tai džiaugiuosi tokiu projektu, jeigu jis bus įvykdytas….Ukmergės miestui yra kur pasitempti. Fontanai reikalingi duos kažkokį grožį, nes šiai dienai Ukmergė labai nyki…palyginus su kitais miestais.

  Reply
  1. 6.1

   😁

   Tas fontanas skirtas tik pinigams isplauti.😁 Jis aisku neveiks ir kasmet simtus tukstanciu kis i jo remonta.😁 Net laikrodziu ir tu normaliai nesugebejo irengti,o tu apie fontana svajoji.😁 Realybe skiriasi nuo paveikslelio.😁 Vienintelis fontanas kuris bus tai kai zmones neras centre viesojo tualeto ir padarys fontana ant savivaldybes kampo,ne visi atvyke zino,kad rabarbara galima nugrezt kulturkej.😁

   Reply
 7. 7

  Anonymous

  Kiek matau tai parkas visai be medzių!

  Reply
 8. 8

  Anonymous

  Ir vėl nuskus piliakalnį? Miestas visai neteks savo grožio.. liūdna žiūrėt į parinktus projekte augalus kai realiai supranti kas pavaizduota vizualizacijoj.. juk Ukmergė turi profesionalų dirbančių želdinimo srityjr ir puošiančių kitus miestus ..kodėl neprašoma jų pagalbos? Kodėl mūsų mūsų miestą darko atvykėliai projektuotojai kuriems visai nesvarbu mūsų miesto dvasia… liūdna be galo..

  Reply
 9. 9

  Rytai

  Turetų būti informacinė sistema apie teritorijų planavimo dokumentus , per ją yra viešinama, dėl ko valdininkai tai nepaiškina, slepia?

  Reply
 10. 10

  Zemietis

  Kur yra dinges fontanas zaidziantys vaikai su kamuoliu apie 1960 m. Gal kas zinote ?

  Reply
 11. 11

  User

  Tai kad as cia nematau nieko kitaip, negu yra. Truputi daugiau trinkeliu, daugiau panaikintu medziu, fontaniukas ir daugiau nieko ! Ir vien del to vel isnaujo reikia uzdaryti keliems metams ir knisti visa centra?? Akivaizdus pinigu plovimas !

  Reply
 12. 12

  Nusivile

  Prieš pabaiga, reikia kas įmanoma pasitvarkyti! Na, du kgbistai valdžioja, jau tikrai per daug. Tikėjomės, kad valstiečiai šiek tiek pasitvarkys, nepavyko. Vėl nėra Ukmergėje už ką balsuoti!

  Reply
  1. 12.1

   X

   Balsok ūž darba parcija ir jos buvusias, a paskuj kaj valdža gava, pabiegūsias politinias prostitūtkes.

   Reply
   1. 12.1.1

    @

    Visur, pilna tų prastitūtkių!

    Reply
   2. 12.1.2

    🙂

    O ypač, senų pirdzilų, mėgstančių prostitūtkes visose partijose netruksta!

    Reply
 13. 13

  Žiauru

  Vizualizacijos tai visiškas šlamštas. Mokyklinio lygio. Tokią laisvai su savo namų kompu galiu padaryt. Tikėtina, kad savivaldybė už tokią sumokėjo kaip už gerą. Kaip visada. Vizualizacijos kūrėjai visiški pašlemėkai.

  Reply
 14. 14

  Anonymous

  Ukmergiškis
  Žmonės gerieji. Reikia kaip nors užvilkinti to projekto įgyvendinimą. Gal išrinkta nauja valdžia bus protingesnė ir nedarkis miesto.

  Reply
  1. 14.1

   Justas Niekas

   Teisingai. gal ir KINZELIENE kaip žurnalystė pradės dirbti o netik merui laižyti

   Reply
 15. 15

  Anonymous

  tai kas cia naujo . gal vistelto reiktu kazka padaryt , kad bent butu idomu i bet ka paziureti .

  Reply
 16. 16

  Šura

  Šikinyką viešą įrenkit, tai bent veiks ištisus metus.O fontanai , gražu, aišku, bet užšąlus orams, sustos.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date