R. Knyzaitė atakuoja krepšį. moterulyga.lt (D. Lukštos) nuotr.

Naujausi, Sportas

„Vilkmergė“ Baltijos moterų krepšinio čempionatą pradėjo pergale

Aukščiausioje Lietuvos moterų krepšinio lygoje MultiGyn rungtyniaujanti Ukmergės „Vilkmergės“ komanda Baltijos moterų krepšinio čempionato starte namuose po pratęsimo rezultatu 73:72 (21:21, 14:10, 13:15, 16:18, 9:8) įveikė Rygos „Stradina Universitate“ krepšininkes.

Rungtynės, vykusios Technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje, buvo itin įtemptos. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, „Vilkmergės“ žaidėja Rasa Knyzaitė prasiveržimą baigė dviem taškais ir išvedė ukmergiškes į priekį 63:62. Paskui legionierė Kourtni Perry išprovokavo pražangą, tačiau pataikė tik pirmąjį baudos metimą (64:62). Po antrosios netaiklios baudos ji nesuspėjo paskui latvę, kuri per greitą kontrataką pataikė iš po krepšio ir išplėšė pratęsimą (64:64).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, R. Knyzaitė įmetė dvitaškį. Nors po minutės pertraukėlės likus 11 sekundžių viešnios dar turėjo laiko persverti rezultatą, tačiau savo šansų neišnaudojo ir „Vilkmergė“ išplėšė pergalę.

R. Knyzaitė per 36 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/9, tritaškiai 1/1, baudos 2/4) ir atkovojo 3 kamuolius. Po dvigubą dublį „Vilkmergėje“ atliko Gabrielė Šulskė (15 tšk., 10 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė (13 tšk., 10 atk. kam.) ir K. Perry (10 tšk., 10 atk. kam.).

Po krepšiais persvarą turėjusios „Vilkmergės“ krepšininkės kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 54-34, o puolime susikūrė net 22 antrus šansus.