About the author

19 Comments

 1. 1

  Molėtu g.

  Na, jeigu UAB “Ukmergės būtų”ūkio direktorius mano, kad Molėtų g. Nr. 5. name gyvena tokie nieko neišmanantys “tamsuoliai”, tai tegul pasiklauso, savo vadybininko pokalbių su prižiūrimų namų gyventojais. Kadangi, tas pats vadybininkas daug metų lankosi mūsų name,todėl jo darbu esame nusivylę. Kyla įtarymų ar tai jis yra kompetetingas dirbti šį darbą, nes manome, jog mūsų namo priežiūra vykdoma nevisai tinkamai, kaip turėtų būti, tai puikiai matosi pasidairius iš namo išorės. Uždavus, kokį klausimą, niekada nesugeba atsakyti iš karto žodžiu, liepia klausimą parašyti raštu. O, be to, manome,kad jūsų vadybininką reiktų siųsti į kokius bendravimo tobulinimo kursus, nes jis
  nepakėlęs balso tono nemoka bendrauti su gyventojais. Įtariame, gal žmogus per tiek darbo metų pavargo, gal reiktų “niervams pailsėti”. Todėl, siūlytume skelbti naujų vadybininkų rinkimus.

  Reply
  1. 1.1

   Juokinga

   Pati gyventoja kreipėsi, pati komentarus po straipsniu rašo? Tai gal galima išgirsti kitų to namo gyventojų nuomonę?

   Reply
   1. 1.1.1

    Na, kas čia juokinga?

    Svarbiausia, kad tai būtų teisybė. Jeigu teisybė, tai čia ne juoktis reikia, o verkti!

    Reply
 2. 2

  Nuomonė

  Gerai, kad yra linksmų “aiškiariagių”, matančių kas ką rašo. Įtariu, ne tik šio namo, bet ir kitų kitų namų gyventojų panaši nuomonė. O, jeigu kam, tai įdomu, tegul vykdo apklausą!

  Reply
  1. 2.1

   Na, kas čia juokinga?

   Va čia komentaras jau su pasiūlymu, o tai jau rimčiau ir matyt, ne tik Molėtų g. 5 gyventoja tai patyrė?
   Jeigu dabar, pasiūlos viršenybės laikais, taip elgiamasi su savo klientais? Gal klientai patys kalti, kad nebėga nuo tokio paslaugos tiekėjo?

   Reply
  2. 2.2

   INFO

   O kodėl nepaskelbus apklausos?

   Reply
 3. 3

  t. y. mums.

  “techninę priežiūrą vykdančiai įmonei, t. y. mums” – citata
  Kad atlikti techninę priežiūrą name Molėtų g. 5, Butų ūkis turėjo gauti šio namo gyventojų leidimą (suderinimą nustatytą tvarka) ir tik tada direktorius gali teigti – “t. y. mums”? Jeigu toks leidimas yra, tuomet viskas tvarkoje. Jeigu ne – tuomet turi būti ieškomas kitas prižiūrėtojas.

  Reply
  1. 3.1

   o kas trukdo?

   o kas trukdo susirast kitą administruojančią įmonę, surinkt gyventojų parašus, kad administruos kitas? Ar galų gale įkurti bendriją, ar jungtinę veiklą? Lietuvių bruožas – amžinai skųstis, kad viskas blogai, bet nieko nedaryt…

   Reply
 4. 4

  Buratino nuotykiai

  Geriausi bajeriai su būtų ūkių dėl daugiabučiuose esančiomis jų pašto dėžutėmis. Buvo pakabintas raštas, kuriame rašoma, kad bus išdalinti biuleteniai dėl darbų organizavimo, mat turime sukaupe nemažai lėšų, tad reikia jas isisavinti… “Bus išdalyti biuleteniai, o juos sumęskit į butu ūkio dėžutę”.
  Nejuokinga? – butu ūkio balsavimas 😀
  Maža ta Ukmergė, o visi tie vadybininkai ir vadovai draugeliai dar iki darbo vietos, kur tik pažvelgsi visur korupcija, švogerinas ir pan…Ir jus paaiškinkit, kaip žmonės gali nesiskusti, kaip galima nenorėti pokyčių “jūsų” įmonėje?

  Reply
  1. 4.1

   Pinigingi

   Juk pinigus Jūs už administravimą sumokat. O tai kam dirbti – nedirbti, jeigu pinigai vis vien kapsi?

   Reply
 5. 5

  Buratinui

  Dar geresnis bajeris, kad visą tai toleruoja ir palaiko meras! ?

  Reply
  1. 5.1

   Rinkėjai

   Kaip nepalaikis, jeigu visi vienam “loviui” priklauso. O, be to, niekas jų nebaudžia, už nieką jie neatsako.

   Reply
 6. 6

  Suprantama

  Kur ten susikalbėsi, kai išanksto sumokame už administravimą, direktorius iš anksto žino, kad 5m bus ramus…

  Reply
  1. 6.1

   Anonymous

   Gerai rašote: “sumokame už administravimą”. Reiškia gerai administruoja, jeigu mokate.

   Reply
 7. 7

  Buratinui

  Nesuprantu apie kokius bajerius rašote. Mes irgi gavome biuletenius ir balsavome, kad būtų atliekami darbai, kuriuos mes namo gyventojai prieš porą metų numatėme ilgaliakiame plane ir esam patvirtinę savo parašais. Biuletenius galėjome įdėti į būtų ūkio pašto dėžutę, esančią mūsų namo pirmoje laiptinėje arb anunešti į butų ūkio įmonę, atiduoti vadybininkui ar netgi išsiųsti paštu. Kas čia juokingo? O gal Jūs norite. kad būtų paskirta balsavimo apylinkė. paruoštos balsavimo vietos ir urnos biuleteniams? Čia gi ne prezidento rinkimai. Be to tik nuo Jūsų pačių priklauso kokie darbai ir kada bus atliekami. Daugiau iniciatyvos rodykime patys ir nereiks keikti būtų ūkio. Visai normaliai ir dalykiškai bendrauja tie patys vadybininkai, nors kai kurių gyventojų peikiami ir keikiami.

  Reply
 8. 8

  Buratino nuotykiai

  O kokių pokyčių norėtumėte būtų ūkio įmonęje?

  Reply
 9. 9

  X

  Kai direktoriai skiriami pagal partine linija, toks ir rezutatas.

  Reply
 10. 10

  Daug ka reikia keisti

  Kadangi, ši įmonė pateikia nemažas sąskaitas už atliktus darbus ir visą kitą. Todėl, manome, kad šioje įmonėje, turėtų dirbti, išmanantys savo darbą, profesionalai. Pirmiausia administracijoje! O,yra ir tokių, kurie ateina, pavaikšto aplinkui namą, ir “susivaidena”, kad reikia atlikti darbus, kurių visai nepageidauja gyventojai.( Pvz. pakeisti ne tas duris) Surašo raštus, tada turi rašyti prašymus, kad pakeistų ir pnš. Manau, turėtų būti, na kokie 2 žmonės gerai išmanantys apie statybas, ir pnš. Apžiūrėtų, kokius tikrai pirmiausia reikia atlikti remonto darbus (kad namas nenugriūtų), o ne ką kas sumąstė. Yra, ten keletas “nusenusių, užsisedėjusių”, kuriuos jau tikrai būtų laikas pakeisti. Na, ir vadybininkai, tikrai ten prasti, taip pat ir energetikas!

  Reply
  1. 10.1

   Kažin, kažin?

   Keisk, nekeisk – turbūt geriau nebus, kol nebus konkurencijos. Pvz., ar namo laiptinė graži ar “apsilupusi” – mokestis už administravimą vienodai kapsi ir prikapsi apytikriu skaičiavimu apie 150000 € per metus. Taigi, reikalinga arba gera kontrolė, arba konkurencija. Nei vieno, nei kito NĖRA!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date