19 Comments

 1. 1

  Nusikaltėliai globėjai

  Ar čia serialas apie globėjus, imančius vaikus nudirbti jų ūkio darbus? Ir dar pateikti tai, kaip itin pavyzdingą nuopelną. Nugi siaubas. Kur žiūri Leonavičienė, nors ir taip aišku, kad jai seniai jau giliai nusispjaut, kaip globėjai išnaudoja našlaičius

  Reply
  1. 1.1

   Anonymous

   Gal ir jūs galit pasiimti kelis vaikus ir išmokyti juos darbinių įgūdžių? Labai ačiū, jei ir nepasiimsit, bet bent pamąstysit apie tai.
   Ir dar dėkui, kad saugot mūsų visų vaikus nuo išnaudojimo, nuo to pasaulis tik gerėja.

   Reply
   1. 1.1.1

    Leonavičienės verslas

    Jei imčiaus šio vaikų globos verslo, tai nevaidinčiau iš savęs pasiaukojančio herojaus. Ir ne darbo įgudžių, o mokslo, švietimo jiems siekčiau: ekskursijomis, knygomis, išvykomis ir pan. Vaikams reikia turėt vaikystę, o ne vergovę globėjo ūkyje, kuris prisidengia darbiniu ugdymu. Ar Lietuvoj vis dar baudžiavos laikai.

    Reply
 2. 2

  J

  Gal ir jūs galit pasiimti kelis vaikus ir išmokyti juos darbinių įgūdžių? Labai ačiū, jei ir nepasiimsit, bet bent pamąstysit apie tai.
  Ir dar dėkui, kad saugot mūsų visų vaikus nuo išnaudojimo, nuo to pasaulis tik gerėja.

  Reply
 3. 3

  Anonymous

  gal ir reikia vaikus priklausti, bet kodel vyra nuvertino,o neparase ,kad sugyventinis i sunus tinkamas,vaikus padeda auginti ir dar reikia islaikyti.Jei taip visa gyvenima isdeste kaip ant delno tai ko nepasake teisybes

  Reply
  1. 3.1

   Auka

   va va ir lenda yla iš maišo. kad tie vaikai imami tik dėl globos išmokų ir kitokių davinių savivaldybės. ir dar tipo “mokomi darbo” kuopiant srutas ar kitaip prižiūrint gyvulius. O tą jauną eržiliuką patikrino vaiko tarnyba? Ar netvirkina jis vaikų? Galvojat jam ta senė labai reikalinga?

   Reply
 4. 4

  Anonymous

  Kazi koks ten sūnus vairuoja,gal perpus jaunesnis sugyventinis, neturit ka rašyt,tai geriau nieko,negu pasakas

  Reply
 5. 5

  As

  Kiek “graziu” komentaru… Bet juos turbut raso buvusio vyro meiluze, nuviliojusi vyra nuo seimos, del kurios terorizmo Edita ir buvo priversta palikti viska, ka uzgyveno per daugeli metu. Kaip feniksas pakilo is pelenu. Tai yra pavyzdys visiems, kaip zmones turi gyventi, myleti savo artima, moketi dziaugtis gyvenimu. Ji nekalta, kad buvo antzmogio vyro ir jo meiluzes ismesta is uzgyventu ir ispuoseletu namu, turejo viska pradeti nuo nulio. Tie kas raso, nepazista sitos moters, turetu bijoti dievo, kad nenudziutu liezuviai. Na o sitie abu kikymaros is Tatkunu, kurie cia pila ant jos suda, manau sulauks atpildo. Dievas viska mato, nepamirskim to. As pazistu sita moteri puikiai ir galiu pasakyti, kad geresnio, nuosirdesnio zmogaus nesu sutikusi savo gyvenime.

  Reply
  1. 5.1

   Velnio išpera

   Jei ji jau tokia geruolė, tai nebūtų pažįstama su tokia velnio išpera, kaip tamsta, kuri prakeiksmus kitiems siunčia. Žinom tokias davatkas, kurios nė iš tolo nesupranta, kas yra Dievo ir žmonių meilė. Žinom ir tokias geruoles globėjas, kurios viską “nuo nulio” pradėjo, pradėdamos vaikų globos verslą: vergai namuose ir dar pinigai valdiški už tai

   Reply
   1. 5.1.1

    Anonymous

    Tai jai pas tave tokios mintis lenda tai tu gal ir tvirkini???

    Reply
 6. 6

  Anonymous

  ponia Edita jai nori pasireklamuoti nekisk kaimynu,mes viska matom kaip vaikus aukleji,per stogus laipo ,akis drasko kai ne su jais kalbi jei tu juos paemiai tai kaimynai turi buti po sluota.kas mums priklauso mes ta pasakom. tuos vaikus tu primokai,jie i kaimynus ziuri kaip i vilkus.nors bendras kiemas .

  Reply
 7. 7

  Anonymous

  Jai esat tokia gera mama tai ko nusigrezė nuo jos savi vaikai liko su tėvu o kas vaikus augino kaip buvot poilsaut po uzsienius vazinejot ir esat tokia nuskriausta krūva pinigų gave po skyrbų ir dar blogai. Jaunas meiluzis geriau nei savi vaikai kodel apie jį nieko nesako o jai iki fenikso dar daug trūksta tegul auleja globoja nes valstybė gerai moka uz dyka tikrai neauklėtų jai reiktų paciai sunkei dirbti ir is savų pinigų islaikyti.

  Reply
 8. 8

  Anonymous

  kazin kiek sita globeja baigus klasiu ,kad astuoniolikos jau pagimde ,todel taip ir masto

  Reply
 9. 9

  Onute

  O kodel sita didzioji rasytoja kaimyne neraso savo vardo, jei sako tiesa. Turgaus boba, pletkininke ir pavyduole- negalinti matyti kitu sekmes. Miela anonyme, nesprog is pykcio, kojas apsisutysi. Tokiu brudu kaip tokios anonymes, reikia saugotis. Jei i garaza negali ivaziuoti, nes per Editos kiema turi prasukti, o tau neleidzia, tai kaltink save, kad garaza ne vietoj pasistatei. Vaikams net kojos uzkelt ant trinkeliu negalima, o pati norejai vazinet, kaip iki Editos atsikraustymo. Pastate i vieta parazytka, tai spjaudai ugnim.

  Reply
  1. 9.1

   Velnio išpera

   Na ir žodynas geruolės globėjos Editos draugų. Čia tai fruktas. Bent jau nesireklamuotų

   Reply
 10. 10

  Anonymous

  man nusispiaut i tavo Editos gyvenima as turiu savo bedu tik parasiau kas mus liete straipsnyje o del anonimo visi vadinas taip nei as jos pazistu nei man rupi,o del linkejimu tai dekui lazda turi du galus

  Reply
 11. 11

  komentatatorė

  Kodėl žmonėse tiek daug negatyvo,tiek paslėpto pykčio,lyg ši moteris kažką būtų blogo padariusi??? Akivaizdu,jog piktus komentarus rašo artimi su ja susiję žmonės….. Argi jiems dar maža to,ką jai yra pridirbę? Atsitokėkit,ar kiekvienas iš mūsų sugebėtume prisiimti atsakomybę už svetimus vaikų likimus, rūpintis jais kaip savais, aukoti savo gyvenimą, atsisakyti labai daug ko vardan kitų? Juk savi vaikai jau užauginti,savarankiški,anūkėlis auga, bet ši moteris surado ir laiko,ir noro,ir kantrybės padėti,atjausti tiems,kam šiandien ypač reikia PAGALBOS ….. Kad daugiau tokių žmonių atsirastų tokiais susvetimėjimo laikais, nebūtų gal tiek pykčio,pavydo,žiaurumo aplinkui ! Malonu buvo skaityti šį straipsnį apie šią Moterį-Motiną,norėtusi jai palinkėti energijos,stiprybės, sėkmės, paprastos žmogiškos asmeninės LAIMĖS nelengvame jos gyvenime, o tiems piktiems žmonėms pasiūlyčiau pamąstyti,ar viską gyvenime galime nusipirkti už pinigus, ar tinka dabar šmeižti ją už kilnumą,savo gašlias fantazijas skleisti kaip faktus?

  Reply
  1. 11.1

   Verslas

   Baikit jūs šituos kliedesius apie kažkokį pasiaukojimą. Vaikų globa-pelningas verslas ir nieko daugiau. Vadinkim viską savais vardais. Darbo sunkaus moteriškei dirbt nesinori, ūkį kažkam prižiūrėt reik, tai ir ėmėsi globos verslo. Nebekliedėkit dėl Dievo meilės, apie pasiaukojimą. Pasiaukojimas būtų, jei ji tuos vaikus įvaikintų ir nė grašio iš valstybės negautų, jei mylėtų, jei į ekskursijas ir į teatrus vežiotų.

   Reply
 12. 12

  Stasyte

  Pavyduolio,sykstuolio vyro ir jo meiluzes zodziai,kosk siauras matymas ir mastymas situ zmoniu.Visiem draugam ir pazistamiem ta pati kartoja kiekvienakart,pila suda ant eks zmonos,jo vaiku MOTINOS,kuri pagimde ir isaugino tris vaikus,priziurejo ir uzpakalius sluoste jo tevams.Pagalvokit!!!Jo tevus slauge!!!Ji visada buvo visiems kaip MOTINA TERESE,ir patarimais ir neatlygintina pagalba,o dabar uz tai reikia smeizt smerkt ir t.t.?Neturi savo grazaus gyvenimo,sugriove seima ir pavydi,kad ji gyvena su vaikais ir keliauja ir dziaugiasi gyvenimu?Juk kai moteris gyveno su seima,namai visada buvo pilni zmoniu,vaikai su antrom pusem,ir seserys,seseru vaikai atostogaudavo,darbinikai gyvendavo,mes stebedavomes kaip ji mokejo su tiek zmoniu bendraut,visais pasirupint,o dabar isskyre seima,viska sugrioves po tiek metu,visus nori supriesint.Ukio darbininkams ruosdavo pusrycius pietu ir vakariene,o dabar parsivede caras ant svetimo gero cariene ir loja.,ir loja abu kaip sunys,o karavanas eina eina ir jau toli nuejo.Jie noretu,kad ji verktu ir prasytu pagalbos,o kai taip nera tai siunta!Su geru zmogum nesiskiria ir jeigu jau sita moteris turejo iseit tai tik del gasluno vyro problemu,saunuole,kad tu ji metei. Toks diedas nevertas jokios pagarbos musu akyse,kai ponia kazkokia vaiksto ant svetimo sukurto gero.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date