About the author

22 Comments

 1. 1

  sima

  Nors kartą meras teisus. Ateina į Ukmergę proveržis bet Janicko ten nebebus.Tam turejo keturis metus laiko.Gal gan cirkų.

  Reply
 2. 2

  Aha

  Oj humoristas tas meras,vaiksciojantis pokstas.😁

  Reply
 3. 3

  Ana

  Jau galvojom kad meras atejo į protą kai įkūrė rinkiminį komitetą. Bet šiandien jis išrinktas Viktoro iš darbo parcijos pavaduotoju.Galvojom kad jau tas maras praėjo bet pasirodo ir toliau priklausydamas šiam politiniam briedui meras daro mums GĖDĄ.

  Reply
 4. 4

  😊

  Tai, jau tikrai, nesinori tu kaimieciu net matyt! Kiek galima cirkintis!

  Reply
 5. 5

  XXX

  Jau, ir Personalo ir dokumentu valdymo skyriaus vedejai laikas butu pailseti. Tiek metu ten savo tvarkas daro. Itariu, visi zino, kaip vyksta idarbinimai!

  Reply
  1. 5.1

   Partkomas

   Taigi jos ištakos dar partkome, dar tam pastate, kur dabar biblioteka. Negalima tokių kadrų taip lengvai atsikratyt.

   Reply
 6. 6

  X

  Meras liko vienas – jo istikima rinkimu komanda issilakste. Gavo ko norejo ir ate. Parsidaveliai.

  Reply
 7. 7

  @

  Na va, o toks gudrus ir protingas! Visi cia panasus!

  Reply
 8. 8

  Partkomas

  Nu bet meras jau kaip koks brežnevas. Ar jam čia ta partkomo deivė Kurmelienė tokią taktiką diktuoja? Ar viešųjų ryšių didi specialistė-ketvirtos vidurinės komsomolo pirmininkė Zimblienė?

  Reply
  1. 8.1

   ***

   Na, Ukmergeje, nuo partkomo laiku, nelabai kas ir pasikeite!

   Reply
 9. 9

  X

  Kartoju ir kartosiu – absoliuciai apgailetina tarybos kadencija. Blogiau dar nebuvo ir labai tikiuosi, kad nebebus. Auksciausio lygio nepotizmas, nekompetencija, visiskas nesusivokimas situacijoje ir situacinos nevaldymas. Keturi metai tragedijos Ukmergei. Klaiku, nyku ir pasislykstetina. Jei turetumete bent kruopa sazines, atsistatydintumete ta pacia minute.

  Reply
 10. 10

  Anonymous

  Valdzios keicias- tik komentatoriai nesikeicia:)))))) kad juos taip i valdzia….

  Reply
  1. 10.1

   ++

   Na, jau taip uz visus komentatorius nekomentuokit! Manau, jog, kaip tik komentatoriai drasesni, aktyvesni pasidare, butent prie sios valdzios, kuri ziuri tik savo interesu!

   Reply
 11. 11

  Nuomone

  Taip pat pageidaujame zinoti, kaip ten su ta, Ukmerges autobusu parko direktoriaus pavaduotojo K. Grybausko terminuota darbo sutartimi, kuri vasario men. 28d. pasibaige?

  Reply
  1. 11.1

   nuomonei

   Ji ir pasibaigė su ta diena.

   Reply
   1. 11.1.1

    X

    Tai kur dabar idarbinot ji?

    Reply
 12. 12

  Vytautas Ž.

  Čia “šūkaujate”, o ko kai buvo susitikimas nieko nesakėtė (ką čia minite), arba iš vis gal net nedalyvavote? Man visi čia Jūs juokdariai, nebijau pasakyti – JUOKDARIAI, tipiniai lietuviai. Tik liežuviai malate. Sakote, kad valdžia blogiausia, tai pagrįskite kuom? Faktais prašyčiau.
  Buvo susitikimas, atėjo keli jauni žmonės, visi kiti – pensininkai, pagrindinė problema buvo : šiukšlių surinkimas. Taip kad chėbryte, pradėkite nuo savęs, patys nešventi, pasislėpę čia šmeižiate kitus, įdomu kokius jus darbūs esate padarę dėl mūsų krašto? Arba bent šiukšles į konteinerius kraunate?

  P.S. Įžeisti nieko nenorėjau.

  Reply
  1. 12.1

   Komentaras

   Jus, tai, cia tikras Juokdarys! O, ko mums ten eiti, zemintis! Buvo susirinke del piliakalnio, kt problemu… O, kas nuo to pasikeite? Cirkas tesiasi!

   Reply
  2. 12.2

   Komentaras2

   Pakanka, mums uzsukti i savivaldybe su kokiu reikalu, dingsta noras dar i kazkokius susitikimus eiti!

   Reply
   1. 12.2.1

    Vytautas Ž.

    Tai tada, liekite pykti čia . Jūs patys pagalvokite , ar didesnė nauda čia reikšti pykti , ar gyvai . Nei čia kas skaito mūsų komentarų, nei kam įdomų , ką darbo liaudis “čiauškia” komentaruose.

    Reply
    1. 12.2.1.1

     Komentaras2

     Na, ir keistuolis! Jus, tik savimi rupinkites, o ne del musu komentaru. Tai, kam jus skaitote? 😃 Kiekvieno, asmeninis reikalas kaip elgtis!

     Reply
 13. 13

  Anonymous

  Ukmerges troliai😁😁😁😁

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date