Sportas

Turnyras treneriui Algirdui Sabuliui atminti

Anželika MARTIKONIENĖ

Krepšinio sporto mokytoja

Ukmergės sporto centro auklėtinės (gimusios 2007–2008 metais), vadovaujamos trenerės Anželikos Martikonienės, dalyvavo krepšinio turnyre, skirtame ilgamečiui mergaičių krepšinio treneriui Algirdui Sabuliui atminti. Varžybose rungtyniavo Vilniaus KM, Šiaulių KA „Saulė“ bei Ukmergės SC ekipos. Dėl gripo epidemijos negalėjo atvykti komandos iš Panevėžio ir Kėdainių. Sėkmingo starto linkėjo Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys.

Visos komandos žaidė rato sistema, tad galutinė turnyro dalyvių rikiuotė išaiškėjo tik po paskutinių varžybų. Šiaulių KA „Saulės“ komanda, įveikusi Ukmergės SC ekipą trimis taškais, tapo nugalėtoja. Antrą vietą iškovojo mūsų rajono jaunosios krepšininkės. Trečia vieta atiteko Vilniaus KM sportininkėms.

Naudingiausia Ukmergės SC žaidėja pripažinta Kamilė Deksnytė, ji turnyro metu pelnė daugiausiai taškų.

Ekipos apdovanotos komandinėmis taurėmis, žaidėjos – medaliais bei Ukmergės SC diplomais.

Šis turnyras tapo tradiciniu A. Sabuliui atminti. Iškovota antros vietos taurė bus perduota ilgamečio krepšinio trenerio našlei Margaritai Sabulienei.