About the author

16 Comments

 1. 1

  Anonymous

  Jei atsiras tvirtas vadovas,tai taip

  Reply
 2. 2

  Pašilės pagrindinę pamiršot.Mokytojos vežiojasi vaikus iš Ukmergės,dirba su keliais mokiniais,o valdžia nuo visų rajono mokyklų ir darželių paima po kelis procentus mokinių krepšelio lėšų Pašilės mokyklos išlaikymui.

  Reply
  1. 2.1

   Tau

   Iš miesto vaikai iš biudžeto lėšų vežami į Laičius, Pabaiską- kiek per metus tam skiriama lėšų? Kiek rajone mokyklų be skolų? O Pašilė – be skolų!!!

   Reply
  2. 2.2

   Anonymous

   Pašilės progimnazija, o ne pagrindinė

   Reply
  3. 2.3

   Anonymous

   Vedu vaiką į Pašilės progimnaziją ir labai džiaugiuosi. Maža ir saugi mokykla, rūpestingi ir puikūs mokytojai. Mano vaikas po pamokų net nenori eiti namo. Rekomenduoju tikrai ! Prieš tai lankėme vieną miesto mokyklą, bet …

   Reply
 3. 3

  Anonymous

  Manau didžioji dalis tėveliu vaikučius iš darželio-mokyklos “Varpelio” ves i dukstynos ar kokia kita mokykla,tik ne i senamiečio.

  Reply
 4. 4

  Anonymous

  Lietuva laisva ir niekas negali versti daryti tai ko nenori. Patys pasirinksim kur vaikai eis

  Reply
 5. 5

  Anonymous

  O manote,kad ,,Dulstynoj,. SUPER vaikų nėra?Nebūkit naivūs!

  Reply
  1. 5.1

   Anonymous

   Nesulyginsi dukstinos mokykla ir senamiesčio. I senamiesčio mokykla didžioji dalys vaiku ei iš sovialiai remtinu šeimu.

   Reply
 6. 6

  Anonymous

  Gerą modelį ilgai taikė Šešuolių pedagogai.Kad ilgiau išlaikyt gyvuojančią mokyklą,kone visus mokinius mokė pagal palengvintą programą.Žodžiu pavertė adaptuotais debilais.Žinia,kad už tokį mokinį trigubėja mokinio krepšelis.Štai kodėl buvę mokiniai nenori sveikintis su mokytojais.Štai kodėl žodį mokytoja rašau iš mažosios raidės.Visur ta politika.

  Reply
 7. 7

  Anonymous

  Daug ką sakantis pavadinimas.NEJAUGI DAR VIS NESUPRANTAT-SENAMIESČIO NEBEPRIKELSITE!

  Reply
 8. 8

  Anonimus

  Tik nereik jot ant senamiescio mokyklos.is varpelio “bandziuganu”pilna prieje i ja.visose mokyklose ju yra.mano vienas vaikas eina i dukstyna,kitas i senamiescio ir galiu drasiai pasakyt kad ir ten ir ten vienodai gerai.viskas nuo mokytojo priklauso ir nuo pacio vaiko ar jis nores mokytis,ar su cigarete stovet uz kampo.problemos ir vienur ir kitur tos pacios ir sprendziamos.taigi negalvokit,kad varpelio vaikai kuom tai geresni uz senamiescio mokykla lankancius.

  Reply
  1. 8.1

   Anonymous

   Visi tėveliai iš varpelio,pries senamiescio mokykla ir kaxkodel visi tik apie dukstina kalba

   Reply
 9. 9

  xxx

  Komentarai šlykštūs! Susidaro įspūdis, kad kalbate apie “batus”, o ne apie žmones. Kiekvienoje mokykloje dirba ir mokosi ŽMONĖS. Kiekvieną dieną JIE išgyvena ir džiaugsmą, ir nerimą ar kitus jausmus. Žinoma susiduria su įvairiomis problemomis! Kaip be to! Skaitydama straipsnius ar komentarus noriu jausti visuomenės rūpestį VAIKAIS, o ne dergimą ar apkalbas.

  Reply
  1. 9.1

   Jolita Čepelionienė

   Ačiū! Nes dar vis ,,skamba” tas žodis ,,bandziuganai” iš … Varpelio…Nereikia taip vaikų vadinti!

   Reply
 10. 10

  asdfsdf

  liudna del silo vidurines, buvo labai gera mokykla.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date