8 Comments

 1. 1

  Anonymous

  O ka policija veikia?:)

  Reply
 2. 2

  Anonymous

  Ar ne šiuos veikėjus iš Šešuolių išvijom prieš keletą metų?

  Reply
 3. 3

  Anonymous

  Galvojom susitvarkysiantys be policijos pagalbos – deja, dabar jau ją reikia kviestis. Padeda. Ne, čia ne šešuoliškiai – vietiniai arba beveik vietiniai, atvykę į Želvą iš aplinkinių kaimelių. O dar jų draugai iš Ukmergės kartais prisijungia… Manykime, tai laikina – užaugs, praeis noras gadinti, kenkti.

  Reply
 4. 4

  Anonymous

  Pritariu tai nuomonei, kad didžiausią atsakomybę už vaikų auklėjimą turėtų prisiimti tėvai, tačiau būdamas Želvos gyventojas nesutinku su keliais išvardintais dalykais. Nenoriu nieko įžeisti, tačiau iki šiol nebuvau girdėjęs, kad Želvoje egzistuoja Šeimos bendruomenės centras. Vaikams trūksta popamokinės veiklos, pasibaigus pamokoms kai vaikai neturi kuo užsiimti jie būriasi į didesnes grupes ir tada kyla visokių minčių kurios kaip mes matom nėra labai geros. Taip pat norėčiau pasisakyti apie “veikiančias” laisvalaikio įstaigas- jos tiesiog neveikia. Mokyklos sporto salė anksčiau būdavo atvira vos ne kiekvieną dieną, jaunimas galėdavo sportuoti, atsipalaiduoti, gerai ir naudingai praleisti laiką. Tačiau dabar kai ji neveikia vaikai savo enérgicos perteklių išlieja kitur. Tai nepateisinama- bet faktas. Ir vietoj to kad skųstumėmes turėtume įdėti kokį nors indėlį- juk jie mūsų ateitis.

  Reply
 5. 5

  Anonymous

  Pataisymas: ne Šeimos bendruomenės centras, o Želvos parapijos šeimos centras, tiksliau, Širvintų dekanato šeimos centro filialas (gal galima taip pavadinti). Negirdėjote, nes, matyt, parapijos veikla nelabai domitės… Iš šalies žiūrint ši situacija gal atrodo kitaip – kai pats neorganizuoji, nedalyvauji. Susiduriant su išvardytomis problemomis iš arčiau, žinant realią situaciją – vėl ji atrodo kitokia. Nesinori veltis į ilgas diskusijas, bet kažkodėl vis dar gaji nuomonė, kad jaunimui kažkas turi organizuoti laisvalaikį, jį linksminti. Tai ir daryta: išvykos į koncertus, biliardo turnyrai, pėsčiųjų žygiai… Jaunimui labiausiai tinka ir patinka tai, ką jis pats savo iniciatyva susiorganizuoja. O kad kokie dėdė ar teta jiems surengs kokį pasisėdėjimą prie arbatos – ar tai bus įdomu? Ar jie norės dalyvauti tokioje veikloje? Sausio 20-ąją turėjo vykti šiuolaikinės muzikos grupės koncertas. Neparduotas reikiamas kiekis bilietų. Vadinasi, to mūsų jaunimui nereikia. Vėlgi – jei esate Želvos gyventojas, galite pasisiūlyti pasavanoriauti (mes gi čia visi tokie savanoriai): pasisiūlykite pabūti kartu su jaunimu sporto, bendruomenės salėje, parapijos namuose (čia irgi jau baigiama įrengti treniruoklių salė). Savanorių trūksta. Siūlykitės. Ačiū.

  Reply
 6. 6

  Anonymous

  Labiausia GEDA zelviskiams, kurie nesugeba apsigint. Manau pakaktu viena kart gerai, bevgailescio, juos pamokyt ir baigtusi viskas.

  Reply
 7. 7

  Anonymous

  Jūs gyvenate savame pasaulyje ir matote tik savo tiesą. Jums neįdomi ta nuomonė, kuri nesutampa su jūsų. Apie jaunimui surengtą koncertą- jūs manot kad grupė “Miledi” galėjo pritraukti jaunimą? Reiškia, kad jūs nesuprantat jaunimo, o iškart bandot jį smerkti. Renginiai yra rengiami tik vyresnio amžiaus žmonėms, t.y. minėjimai, kapelų koncertai. Tuo jaunimo nesudominsite. Pėsčiųjų žygiai, kaip žinau tikrai buvo sudominę jaunimą, taip ir reikėjo tęsti, ieškoti kuo iš tikrųjų nori jaunimas, o ne spręsti už juos. Manau, tuo diskusija ir baigsiu, nes matau, kad tai tiesiog yra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Ir dar kartą pasikartosiu, kad jum nevarbi kitų nuomonė jei ji nesutampa su jūsų. Patarimas- kartais reiktų įsiklausyti.

  Reply
 8. 8

  Anonymous

  Dėl pėsčiųjų žygio – į organizuotą paskutinį kartą, deja, jaumimo nesusirinko – ėjo vyresni. Tikimės, kad nepatenkinti siūloma veikla patys imsis iniciatyvos – siūlys, organizuos. Kaip minėta, bevei visi čia, kažką organizuojantys, esam savanoriai. Taigi labai svarbi pačių iniciatyva. Tarkim, kad ir rudenį paties jaunimo iniciatyva surengta Moliūgų šventė- prašė patalpų, gavo leidimą, surengė, pasibuvo. Taigi čia yra konkretūs faktai, o aptakios frazės nežinant realios padėties būtent ir yra ta tuščia diskusija.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date