Ukmergės sporto centrui atstovavo 26 auklėtiniai.

Dziudo čempionate – komandinė pergalė

Kauno rajone, Ringauduose, vyko XVIII tarptautinis dziudo čempionatas Laisvės gynėjų dienai paminėti ir dziudo pradininko Lietuvoje Antano Stasio Bubnelio atminimo taurei laimėti.

Šiame turnyre dalyvavo per 350 dziudo kovotojų iš visos Lietuvos bei svečiai iš Lenkijos, Latvijos, Vokietijos. Ukmergės sporto centrui atstovavo 26 auk-lėtiniai, iš jų 12 grįžo pasipuošę medaliais. Juos treniruoja sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

Pirmas vietas iškovojo Arminas Tamošaitis, Tautvydas Didžiokas, Joris Prenis. Antri buvo Gustė Kolkaitė, Arijus Augūnas, Matas Gavrilovas, Raigardas Našlėnas, Jonas Lobinas. Trečias vietas užėmė Naglis Gutauskas, Tautvydas Linartas, Nojus Navickas, Kipras Pikauskas. Penkti liko Vytautė Navickaitė, Kajus Lipkevičius, Martynas Aukštuolis.

Šios varžybos buvo asmeninės-komandinės. Sportininkams už 1–5 vietas skiriami taškai.

Ukmergiškiai, surinkę 65 taškus, parsivežė komandinę pirmos vietos taurę. Antri liko alytiškiai (56 taškai), treti – Kauno rajono sportininkai (49 taškai).