About the author

15 Comments

 1. 1

  Mykolas

  Šaunuolė Vyriausybės atstovė – įstatymas arba vykdomas, arba nevykdomas. Taip turi būti konstatuojama teisinėje valstybėje.
  O štai mūsų rajone – yra įstatymas ir yra mero nuomonė, nesvarbu, kad ji prieštarauja įstatymui (!). Juk galima pasielgti kitaip. Manant kad įstatymas blogas, savivaldybė turi galimybę inicijuoti jo pakeitimą (per savivaldybių asociaciją, per ministeriją ir pan.), tik tada priiminėti vietinį teisės aktą. Bet ne – kas MUMS tie įstatymai. O pavyzdžiai užkrečiami.

  Reply
 2. 2

  miestietis

  Dabar zmones ir taip jau tvarkosi aplinka Tik kad musu valdzia nelabai gudri Neparodo iniciatyvos Suorganizuotu graziausio daugiabucio konkursa O prizas nugaletojams kompensacija pvz vandeni siuksles ir t t menesiui ar ketvirciui pagal uzimta vieta Mintis tokia Kadangi daug gyventoju senjorai turi laiko tai sutvarkis aplinka prisodins augaliuku nusienaus ir ttMiestas pagrazes o valdzia uzsides sau pliusa

  Reply
  1. 2.1

   Taigi, taigi

   o lėšas kompensacijoms reikia numatyti rajono biudžete?
   Kažin ar tai, kas tinka privačiam namui, tiks daugiabučiam, kur kas nori vaikšto, kas nori šunį kakina ir pan?

   Reply
 3. 3

  Ukmergiškis

  Merui, Vyriausybės atstovės konstatuotas ANTIKONSTITUCINIS Ukmergės rajono savivaldybės tarybos sprendimas yra nuomonė. Tai juk akivaizdus Mero pasityčiojimas iš visų Ukmergės žmonių ir LR Konstitucijos bei kitų įstatymų – kitaip tariant, Meras save pasiskelbė Ukmergės rajono KUNIGAIKŠČIU ir jo kunigaikštystėje, jo NORAI PRILYGSTA ĮSTATYMAMS.
  P. S. Mero siaubingas nusikalstamas pasitikėjimas savimi.

  Reply
  1. 3.1

   Taigi, taigi

   taip kategoriškai gal ir nereikia, bet toks jo požiūris į įstatymus pastebėtas ir kitose srityse.

   Reply
 4. 4

  Anonymous

  Nepatenkinti

  nezinia kas plotus prie namu matuoja,pvz Deltuvos 10 A net trecdali hektaro priskaiciavo,ar taip ir visur

  Reply
 5. 5

  Anonymous

  sunis kakina tie patis gyventojai kaimynai is kitu mikraku neateina

  Reply
 6. 6

  Mokesčių mokėtojas

  Reikia Ukmergėje atgaivinti mokesčių mokėtojų teises ir miesto seniūniją.Dabar ant seniūnijos durų palikti užrašą -“nėra pinigų”,toks seniūnės atsakymas į visus klausimus. Kas liečia savanoriškai mokamą mokestį,tai pasirinkimo nebuvo.Arba valo už gyventojų pinigus ,arba visai nevalo.Net keista ,kad dar yra tarp vyriausybės atstovų tikrų atstovų atstovaujančiu mokesčių mokėtojus.

  Reply
 7. 7

  Jurgita

  Paprastą žmogų ginti teisme nemokamai buvo Eduardo Zeziulevičiaus šūkis teikiant paraišką kaip kandidato į seimą iš Ukmerges rajono.Puiku rinkti parašus nuo gyventojų teismui butų pareiga.

  Reply
 8. 8

  Anonymous

  kolukieciai reikia tvarkos

  Reply
 9. 9

  Anonymous

  Ko cia stebites visi. Patys balsavot, tai dabar dziaugites, vargsai. Kazin ar liks Ukmergej bent 20 tukstanciu zmoniu kol tie avinai savo kadencija baigs?

  Reply
  1. 9.1

   Įdomu

   už ką pats balsavai? Gal išduosi paslaptį? Tikėkimės ne avinas – tuomet ateityje visi balsuosim.

   Reply
   1. 9.1.1

    Anonymous

    As balsavau uz tuos, kurie cia nesamoniu nekrecia ir nepanasu, kad krestu. Uz mane balsuot nereiks 🙂 As idomesniu uzsiemimu turiu 🙂 O tau matau skaudejo…. beeeeee…. 🙂

    Reply
 10. 10

  Šiaip,

  tvarkytis reikia, bet jeigu nesugebama tai padaryti teisiškai, tai reikia sugebėti apeliuoti į žmonių padorumą, kultūringumą ir pan., bet šitas kelias dar sunkesnis.

  Reply
 11. 11

  Gudri mintis.

  Meras: “Kai prie šių darbų finansavimo prisideda gyventojai, atsirado galimybė didinti apimtis.”
  Tai gal ir gatvių tvarkymui pajunkim gyventojų lėšas – kaip mat visos bus sutvarkytos.

  P. S. O biudžetas kartais ne gyventojų-mokesčių mokėtojų lėšos?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Articles

where to buy yeezy boost 350 v2 black white yeezy boost 350 v2 black white release info adidas yeezy boost 350 v2 black white official images adidas yeezy boost 350 v2 black white kanye wests all white adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 white detailed look adidas yeezy 350 boost white white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost beluga rumored to drop in august yeezy boost 350 review adidas yeezy boost 350 v2 turtle dove new images adidas yeezy boost 350 10 reasons why the adidas yeezy 350 boost will sell out instantly adidas yeezy boost 350 tan adidas yeezy 350 boost beluga a first look at the adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga coming august adidas yeezy 350 boost beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga restock info
under armour curry 3zer0 under armour curry 3zer0 colorways under armour curry 3zer0 armours latest curry release honors warriors 73 9 season under armour curry 2 5 73 9 armour curry 2 5 73 9 drops weekend armour release dub nation colorway curry 2 5 under armour curry 2 5 dub nation armour curry 2 5 dub nation release date steph curry couldve worn curry 2 5s played olympics under armour curry 2 5 armour releases triple black curry 2 5 under armour curry 2 5 black white colorways under armour curry 2 5 triple black armour curry 2 5 black white colors armour curry 2 5 first look under armour curry 2 5 miami release date under armour curry 2 5 miami now available armour curry 2 5 miami drops weekend under armour curry 2 5 miami release date