Ukmergės „SC-Keliai“ komanda.

Ukmergiškėms futbolininkėms – sidabro medaliai

Ukmergės stadione praūžė itin kovingos LMFA pirmos lygos finalinės rungtynės tarp Ukmergės „SC-Keliai“ ir Vilniaus MFA „Žalgiris B“ komandų. Po įtemptos, dramatiškos kovos po pratęsimo mūsų sportininkės nusileido viešnioms rezultatu 1:2 ir pasipuošė sidabro medaliais.

Bronzos medaliai atiteko Vilniaus FM-FK „Amber“ futbolininkėms.

Didžiajame finale Gabija Gedgaudaitė varžoves jau 9 minutę išvedė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje ukmergiškė Indrė Apkevičiūtė rezultatą išlygino. Mūsų sportininkės rungtynių metu buvo aktyvesnės, vis dėlto lemiamą įvartį per pratęsimą pelnė jaunosios žalgirietės. Pergalingą įvartį 117 min. įmušė G. Gedgaudaitė.

Po rungtynių komandos ir žaidėjos apdovanotos „Hummel“ įsteigtais prizais.

Tarp geriausių finalinio etapo žaidėjų pagal pozicijas pateko geriausia gynėja pripažinta ukmergiškė Urtė Šmigelskaitė, o tarp geriausių finalinio etapo komandų žaidėjų – Alina Neznanova.