Ukmergiškiai su treneriu A. Saku.

Sportas

Laimėjo medalius

Šakiuose vyko atviras jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 10 dziudistų, kuriuos treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

Penki Ukmergės sporto centro auklėtiniai grįžo pasipuošę medaliais.

Pirmą vietą iškovojo Joris Prenis (42 kg), antri buvo Kipras Buteikis (27 kg), Arijus Augūnas (34 kg), trečias vietas užėmė Vilhelmas Kolosovas (34 kg), Pijus Auglys (46 kg).

* * *

Ukmergės sporto centro sportininkai, treniruojami sporto mokytojų Artūro Sako, Eugenijaus Simonaičio ir Rimanto Lenartavičiaus, dalyvavo Alytuje vykusiame tarptautiniame 29-ajame dziudo turnyre, skirtame pirmajam Lietuvos kariuomenės karininkui, žuvusiam už Lietuvos nepriklausomybę, Antanui Juozapavičiui atminti.

Iš viso varžėsi apie 300 sportininkų iš visos Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Moldovos ir Rumunijos.

Aštuoni Ukmergės sporto centro auklėtiniai laimėjo medalius. Pirmą vietą iškovojo Martynas Dolgovas (73 kg), antras vietas užėmė Naglis Gutauskas (38 kg), Markas Buteikis (46 kg), trečias vietas laimėjo Austėja Šidlauskaitė (57 kg), Povilas Užtupys (70 kg), Kaparas Žaldosbekovas (55 kg), Joris Prenis (42 kg), Arlandas Tamošaitis (42 kg).

Po varžybų vyko tarptautinės dziudo kovotojų stovyklos, kuriose sportininkai įgijo daug patirties tolimesniems startams.