Šiaulių „Gintra-Universitetas“ ir komandai atstovaujančios G. Kaselytė, T. Veržbickaja, L. Žižytė.

Sportas

Prisidėjo ir ukmergiškės

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės antrą kartą klubo istorijoje iškopė į antrąjį moterų UEFA Čempionų lygos etapą – aštuntfinalį. Šiai komandai atstovauja trys buvusios Ukmergės sporto centro auklėtinės – vartininkė Greta Kaselytė, gynėja Lolita Žižytė, o Tatjana Veržbickaja yra vyr. trenerio asistentė.

Daugkartinės šalies čempionės „Gintra-Universitetas“ atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse Ciuriche 2:1 nukovė „Frauen“ komandą. Šios pergalės mūsiškėms užteko, nes pirmąjį susitikimą namuose jos sužaidė lygiosiomis 1:1. „Letzigrund“ stadione, kuriame 2008 metais vyko Europos vyrų futbolo čempionato kovos, pirmosios pasižymėjo viešnios iš Šiaulių – įvartį 27-ą minutę įmušė Zenatha Coleman. Nors varžovėms 73-ią minutę po Fabienne Humm tikslaus smūgio pavyko atstatyti pusiausvyrą, pratęsimo galimybę užkirto dublį atlikusi Z. Coleman. Legionierė iš Namibijos pergalingą įvartį įmušė iki pagrindinio laiko pabaigos likus 4 minutėms. Pagrindiniame UEFA Čempionų lygos turnyre po metų pertraukos kovojančios šiaulietės pirmąjį barjerą įveikė vos antrą kartą klubo istorijoje. Pirmą kartą tai padaryti pavyko 2015-aisiais.