Ukmergės SC berniukų komanda.

Pasipuošė bronzos medaliais

Spalio 13–14 dienomis LFF stadione vyko Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos taurės turnyras, kuriame dalyvavo 2005 ir 2006 m. gimę berniukai. Atkrintamosiose varžybose jėgas išbandė Vilniaus regiono komandos. Svarbia naujove jose tapo belgiška keitimų taisyklė, dėl kurios visi jaunieji futbolininkai pasirodė aikštėje ir įgijo žaidybinės patirties. Nors lietingas oras nelepino turnyro dalyvių, jis nesutrukdė futbolininkams patirti žaidimo įkarštį ir mėgautis futbolu.

Pirmą turnyro dieną buvo žaidžiami ketvirtfinaliai. 2005 m. gimusių žaidėjų grupės varžybose FA „Žalgirietis“ pirmoji ekipa 4:2 įveikė antrą ekipą, FM „Ateitis“ 0:3 pralaimėjo Ukmergės SC.

Antrą dieną vyko pusfinaliai ir finalai. Tarp vyresniųjų žaidėjų FA „Žalgirietis“ 5:0 laimėjo prieš ukmergiškius, o Baltijos FA 2:0 nugalėjo FM „Audrą“. Bronzos medalius iškovojo Ukmergės SC berniukai, kurie 2:0 pranoko audriečius. Finalas pasižymėjo atkaklia kova, FA „Žalgirietis“ nelengvai 3:1 įveikė Baltijos FA bendraamžius.

Geriausiu turnyro saugu pripažintas Ukmergės SC komandos žaidėjas Radvilas Bliukis.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos LVJFA įsteigtais trofėjais ir medaliais, visi turnyro dalyviai apdovanoti UAB „Jūsų Flintas“ žurnalais.