Rungtynių momentas.

Čempionėms nusileido

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) žaidžianti Ukmergės „Vilkmergė“ antradienį namuose priėmė praėjusių metų šalies čempiones Marijampolės „Sūduvos“ sportininkes. Varžybos vyko Technologijų ir verslo mokyklos salėje.

Jau rungtynių pradžia ukmergiškėms nieko gera nežadėjo – įpusėjus pirmajam kėliniui čempionės buvo susikrovusios dviženklį pranašumą – 14:4. „Vilkmergės“ treneris Gintautas Kievinas nedelsdamas paprašė minutės pertraukėlės, bet tai nepadėjo – vaizdas aikštelėje nesikeitė, priešininkės vis labiau tolo. Pirmasis kėlinys baigėsi viešnių naudai 32:16. Antrajame kėlinyje marijampolietės skirtumą vis didino ir jam pasibaigus tablo švietė rezultatas 55:35.

Po didžiosios pertraukos „Sūduvos“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą 81:56, o rungtynes laimėjo rezultatu 94:76.

„Vilkmergėje“ tradiciškai pasižymėjo Martyna Petrėnaitė, pelniusi 29 taškus, taip pat rezultatyviai žaidė Karolina Ambotaitė – 13, Olivija Brown – 10 taškų.