Į varžybas susirinko daugiau kaip 30 šachmatų entuziastų.

Turnyrą laimėjo Ukmergės šachmatininkai

Anykščiuose,  L. ir S. Didžiulių bibliotekoje, vyko  draugiškos komandinės šachmatų varžybos „Anykščiai–Ukmergė“. Renginys buvo skirtas Valstybės dienai paminėti.
Į biblioteką susirinko daugiau kaip 30 šachmatų entuziastų. Ukmergės šachmatų klubo „Juodasis rikis“ ir Anykščių „Šešiasdešimt keturi“ komandose varžėsi po 13 šachmatininkų. Buvo žaidžiamos dvi partijos: juodaisiais ir baltaisiais po 15 minučių. Komandų kapitonės ir varžybų organizatorės Skaivė Meškauskienė ir Virginija Savickienė kovojo prie didžiųjų  šachmatų lentos.
Didele persvara turnyrą laimėjo Ukmergės šachmatininkai. Jauniausia dalyvė aštuonmetė Agnė Mickūnaitė vyrams nenusileido ir sužaidė be pralaimėjimų.
Po komandinių varžybų vyko ,,Žaibo“ turnyras. Čia geriau sekėsi anykštėnams. Dvi prizines – antrą ir trečią – vietas iškovojo Nerijus Skaudys  ir Vytautas Kirka, o nugalėtoju tapo  ukmergiškis Audrius Kamarauskas.