Žaidynių nugalėtojai ir organizatoriai.

Sportas

Stipriausi – Deltuvos seniūnijos sportininkai

Baigėsi rajono X seniūnijų žaidynės, kuriose dalyvavo 280 sportininkų iš 9 seniūnijų. Varžybos vyko devyniose sporto šakose.

Dalyviai varžėsi krepšinio 3×3, parko tinklinio, futbolo 7×7, virvės traukimo, smiginio, stalo teniso, šaškių, šachmatų, seniūnų trikovės rungtyse.

Laimėję keturias pirmas, tris antras, dvi trečias vietas čempiono taurę iškovojo Deltuvos seniūnija (seniūnas Gintaras Radzevičius). Ketveriose rungtynėse laimėję pirmas vietas, vienose – antrą ir dvejose – trečias, antros komandinės vietos taurę laimėjo Vidiškių seniūnija (seniūnas Virgilijus Štaras), treti – Siesikų seniūnijos atstovai (seniūnas Algirdas Kaušas), kurių sąskaitoje – viena pirma, dvi antros ir viena trečia vietos.

Seniūnų trikovėje geriausiai sekėsi Deltuvos seniūnui G. Radzevičiui, antrą vietą užėmė Želvos seniūnas Kęstutis Mikalajūnas, trečią – Siesikų seniūnas A. Kaušas.

Šįkart žaidynėse gausiai dalyvavo ir anksčiau nebuvusi aktyvi Šešuolių seniūnija (seniūnė Jolanta Lukšienė).