Pralaimėtas pirmas pusfinalio mačas

Ketvirtadienį startavusi Regionų krepšinio lygos pusfinalio serija Ukmergės „Olimpui“ prasidėjo nesėkme. Tauragėje vykusiame mače ukmergiškiai pralaimėjo rezultatu 86:69.

Tauragėje dėl asmeninių priežasčių negalėjo rungtyniauti vienas „Olimpo“ lyderių Eduard Rogačiov.

Taškas į tašką susitikimas vyko tik pirmas kelias rungtynių minutes. Ukmergės „Olimpui“ įmetus 14-ąjį tašką komandos puolimas visiškai sustojo. Per kitas septynias minutes olimpiečiai nepelnė nė taško ir varžovai atitrūko 37:14. Tauragės KK ekipa diktavo žaidimo tempą ir trečiame kėlinyje buvo sukaupusi net 29 taškų pranašumą.

Skirtumą „Olimpui“ pavyko sumažinti tik rungtynių pabaigoje.

Rezultatyviausiai ukmergiškių gretose žaidė Dominykas Zupkauskas, pelnęs 24 taškus, Paulius Joneliūnas įmetė 18.

Tauragės KK ekipoje daugiausiai taškų imetė Aivaras Kvedaravičius – 23.

Po šio pralaimėjimo „Olimpas“ pusfinalio serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:1. Kitos rungtynės šeštadienį, 13.45, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse.