Ukmergiškiai šachmatininkai su trenere V. Savickiene.

Žaidė šachmatininkai

Virginija SAVICKIENĖ

Sausio 5–7 dienomis Daugpilyje (Latvija) vyko tarptautinis šachmatų turnyras. Dalyvavo daug šios sporto šakos meistrų iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, taip pat ir Ukmergės sporto centro šachmatininkai Artūras Mecelis, Normantas Noreika, Modestas Sejonas, Ugnius Padolskis, Martynas Dolmantas, Agnė Mickūnaitė. Geriausiai sekėsi N. Noreikai ir M. Dolmantui. Abu surinko po penkis taškus iš devynių galimų ir užėmė 3–4 vietas jaunių iki 18-os metų grupėje. Normantas padidino FIDE reitingą net 38 taškais. A. Mickūnaitė buvo apdovanota diplomu kaip jauniausia turnyro dalyvė.

* * *

Sausio 14 dieną Jonavoje įvyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas trenerio Richardo Banaičio atminimui pagerbti. Į turnyrą susirinko 126 šachmatininkai iki keturiolikos metų iš visos Lietuvos. Puikiai Ukmergei atstovavo Ugnė Šniuikaitė. Ji pralaimėjo tik tris partijas iš devynių ir iškovojo antrą vietą mergaičių grupėje.