Komandos naujokė – J. Marmienė.

„Vilkmergė“ LMKL kovas tęsia sustiprėjusi

Po pertraukėlės Ukmergės „Vilkmergė“ tęsia savo kovas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Antradienį merginos išvyko į Klaipėdą.

Kol kas nė vienos pergalės neiškovojusioms krepšininkėms nebuvo lemta laimėti ir uostamiestyje. Ukmergiškės rezultatu 55:75 pralošė vietos „Fortūna“ krepšininkėms. Po dviejų paskutinių, kone beviltiškai susiklosčiusių ir labai dideliais skirtumais pralaimėtų susitikimų, mačas Klaipėdoje buvo teikiantis vilties. Nors šeimininkės beveik visą laiką pirmavo, ukmergiškės labiau atsiliko tik ketvirtame kėlinuke. Šiose varžybose ukmergiškių gretose debiutavo praėjusių metų LMKL čempionė Kauno rajono „Hoptrems-Sirenų“ gretose  Monika Petrauskaitė. Rungtynėse ji pelnė 6 taškus.

Daugiausia taškų tarp „Vilkmergės“ merginų įmet0ė Martyna Petrėnaitė – 22, Olivija Brauna – 20.

Klaipėdiečių gretose Justina Matuzonytė surinko 18 taškų.

M. Petrauskaitės atvykimas nėra vienintelė naujiena „Vilkmergės“ sudėtyje. Jau artimiausiame mače prie mūsų merginų prisijungs taip pat pernai LMKL auksu pasidabinusi 37-erių Jolanta Marmienė.

181 cm ūgio puolėja 2015–2016 m. sezone vidutiniškai pelnydavo po 11,2 taško, atkovodavo 4,3 kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 10 naudingumo balų.

Kitas „Vilkmergės“ varžovas – „Šiaulių-Universitetas“. Ukmergės krepšinio klubo vadovė Rima Boškevičienė tikisi, kad sustiprėjus ekipai merginos bus pajėgios kovoti dėl pergalės. Šiaulietės šiame sezone turi tris pergales ir penkias nesėkmes.

Rungtynės vyks šeštadienį, 13 valandą, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Mačą tiesiogiai transliuos televizija. Sirgaliams pasirodys šokėjos, vyks įvairūs žaidimai. Jų metu bus galima laimėti piniginius prizus, kurie sieks net iki 300 eurų.