Deltuvoje vykusio šaškių turnyro dalyviai.

Šaškininkai vasarą baigė trejomis varžybomis

Vasaros pabaiga Ukmergės rajono šaškininkams buvo labai aktyvi. Jie dalyvavo trijuose turnyruose skirtinguose šalies miestuose.

Rugpjūčio 21 dieną Panevėžyje vyko šaškių varžybų „Aukštaitijos taurė“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 36 šaškininkai iš aplinkinių rajonų. Tarp ukmergiškių geriausiai pasirodė Vidmantas Ziezis. Jis iškovojo ketvirtą vietą.

Po dviejų dienų, Jonavoje, buvo surengtos šaškių varžybos „Baltijos kelias 2016“, skirtos šio istorinio įvykio sukakčiai paminėti. Iš viso čia varžėsi 27 šaškininkai iš Jonavos, Kauno, Elektrėnų, Ukmergės rajonų. Ukmergiškis Stasys Pulokas užėmė ketvirtą vietą ir buvo apdovanotas piniginiu prizu. Tarp moterų trečia buvo Melanija Juškienė, jai atiteko bronzos medalis.

Rugpjūčio 28 dieną Deltuvoje vyko penktasis „Šventosios taurės“ turnyro ratas. Susirinko 25 šaškininkai iš Jonavos, Elektrėnų, Anykščių, Kupiškio, Biržų ir Ukmergės. Gerais pasiekimais šiam turnyrui pasibaigus galėjo pasigirti Ukmergės šaškių klubo „Taktika“ žaidėjai. Jonas Kalinčikas užėmė antrą vietą, S. Pulokas – ketvirtą, Vincas Čičelis – penktą. Melanija Juškienė triumfavo moterų grupėje – užėmė pirmą vietą.