Turnyro dalyviai.

Futbolininkai užėmė trečią vietą

Trečiadienį Ukmergėje susirinko jaunoji Lietuvos futbolininkų karta. Miesto centriniame stadione vyko Lietuvos regionų jaunimo iki 19 metų amžiaus antros lygos finalinės varžybos.

Varžybose dalyvavo komandos iš trijų miestų – Ukmergės, Mažeikių ir Šilutės. Visos komandos turėjo sužaisti viena su kita po vienerias rungtynes. Pirmieji į kovą stojo ukmergiškiai, vadovaujami trenerio Romo Kiulkio, ir svečiai iš Mažeikių. Pastarieji aktyviau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinuke pelnė įvartį. Rungtynių metu mažeikiškiai kūrė pavojingas progas viena po kitos, tačiau persvaros padidinti nesugebėjo. Tuo pasinaudojo ukmergiškiai, kurie paskutinę rungtynių minutę nubaudė varžovus smūgiu galva pelnydami išlyginamąjį įvartį. Varžybų rezultatas – Ukmergė-Mažeikiai 1:1.

Antrose rungtynėse Mažeikių jaunimui teko išbandyti jėgas su Šilutės komanda. Lygių varžovų dvikovoje niekam nepavyko įrodyti pranašumo. Taigi, šios rungtynės taip pat baigėsi lygiosiomis – 0:0. Lemiamas finalinio turnyro mačas vyko tarp Ukmergės ir Šilutės jaunimo – ukmergiškiams pergalė reikštų čempionų vardus. To siekdami šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviau ir sukūrė keletą progų, tačiau jų neišnaudojo. Savo ruožtu šilutiškiai pirmame kėlinyje pelnė du įvarčius, o ukmergiškiams nebeužteko jėgų pasipriešinti. Galutinis rezultatas – 3:0 Šilutės jaunimo naudai.

Pasibaigus trečiosioms turnyro rungtynėms paaiškėjo, kad Lietuvos regionų jaunimo iki 19 metų amžiaus antrąją lygą laimėjo Šilutė, antrą vietą užėmė Mažeikiai, trečią – Ukmergė.

Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Rokas Sirtautas (Šilutė), gynėju – Arvydas Miklovis (Mažeikiai), puolėju – Egidijus Gridkus (Mažeikiai), saugu – Faustas Žemaitis (Ukmergė). Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Lukas Sirtautas (Šilutė).